Prodhuesi juaj i besuar i tubave dhe ngrohësve të kuarcit

Tuba dhe ngrohës kuarci të personalizueshëm të përshtatur për nevojat tuaja. Produkte cilësore me çmime konkuruese.

1988

themeluar

40,000 ㎡

Zona e fabrikës

300+

Stafi aktual

32

Patentat e produktit

Ofertat kryesore

Linja jonë e produkteve përmban tuba kuarci dhe ngrohës me tub kuarci, të projektuar si për aplikime industriale me fuqi të lartë ashtu edhe për pajisje shtëpiake me fuqi të ulët. Ne disponojmë një shumëllojshmëri modelesh standarde dhe ofrojmë opsione personalizimi për t'iu përshtatur nevojave tuaja.

Tub kuarci Qumështor

Seria jonë e tubave kuarci përfshin tuba kuarci qumështi, forma të ndryshme tubash kuarci, ngjyra të ndryshme tubash kuarci, tuba kapilarë kuarci dhe zgavra me lazer kuarci. Ne ruajmë stokun e modeleve standarde dhe ofrojmë opsione personalizimi.

Seria jonë e ngrohësve me tuba kuarci përfshin varietete me valë të shkurtra me një tub, me valë të shkurtër me dy tuba, me valë të mesme, me valë të mesme karboni, në formë unaze dhe në formë të veçantë, ideale për aplikime të ngrohjes me fuqi të lartë në mjedise industriale. Ne mbajmë stok të llojeve standarde dhe ofrojmë personalizim sipas kërkesave tuaja.

Seria jonë e ngrohësve me tuba kuarci përfshin elemente ngrohëse kuarci, tuba halogjen dhe elementë ngrohës me fibër karboni me ngjyra të ndryshme, të përshtatshme për pajisje shtëpiake me fuqi të ulët. Opsionet e personalizimit janë të disponueshme.

Ngrohës quarts tub facotry GlobalQT

Rreth GlobalQT

GlobalQT u krijua në 1988 dhe ka mbi 30 vjet përvojë profesionale në industrinë e produkteve të ngrohjes elektrike me kuarc. Kompania ka 385 punonjës dhe një fabrikë prej 40,000 metrash katrorë dhe ka bërë përparim të rëndësishëm që nga themelimi i saj. Ne mbajmë 32 patenta për dizajn dhe shpikje dhe i përmbahemi rreptësisht sistemit të kontrollit të cilësisë ISO9001:2015. Mësoni më shumë Rreth Nesh.

Pse na zgjodhet ne?

Punëtoria e prodhimit të tubave kuarci

Forca e fabrikës:

 • Mbi tre dekada ekspertizë në industri.
 • Çertifikuar nga sistemi i kontrollit të cilësisë ISO9001:2015.
 • Njohur si një ndërmarrje e teknologjisë së lartë në Provincën Guangdong, Kinë, dhe Qendra Kërkimore e Teknologjisë Inxhinierike për Pajisjet e Radiatorëve me rreze infra të kuqe të largëta efikase dhe që kursejnë energji.
 • Mburrja e furrave të shkrirjes me 8 tuba kuarci me një prodhim ditor prej 12 tonësh dhe një inventar të konsiderueshëm të specifikimeve standarde për të adresuar nevojat urgjente të porosive.

Përsosmëri e Pajisjeve

 • 8 furra për shkrirjen e tubave kuarci, 8 linja montimi, 2 linja montimi të kontrolluara plotësisht të dedikuara për tubat e ngrohjes dhe 3 furra të projektuara posaçërisht për trajtimin e telave të ngrohjes.
 • Plotësuar nga mbi 40 makineri të specializuara automatike për mbështjellje teli dhe 6 makina automatike ngjitëse, duke rritur aftësitë tona të avancuara të prodhimit.
Fabrika e tubave kuarci GlobalQT
Avantazhi i plotë i zinxhirit të furnizimit

Avantazhi i plotë i zinxhirit të furnizimit:

Ne jemi prodhuesi i vetëm global që prodhon në mënyrë të pavarur të gjithë procesin, nga nxjerrja e mineraleve të kuarcit deri te prodhimi i produkteve përfundimtare të ngrohjes. Me një zinxhir furnizimi të plotë dhe gjithëpërfshirës, ne sigurojmë dominimin tonë unik në industri.

Praktikat e qëndrueshme:

 • Ne i japim përparësi prodhimit të gjelbër, duke përdorur materiale dhe procese miqësore me mjedisin.
 • Pajisjet efikase dhe që kursejnë energji rrit produktivitetin dhe reduktojnë përdorimin e energjisë.
 • Ne mbështesim riciklimin, minimizimin e mbetjeve dhe maksimizimin e përdorimit të burimeve.
 • Stafi i nënshtrohet trajnimit për të nxitur ndërgjegjësimin mjedisor dhe pjesëmarrjen aktive.
 • Duke u angazhuar në mirëqenien sociale, ne përmbushim përgjegjësinë e korporatës dhe kontribuojmë për komunitetin dhe mjedisin.
Praktikat e Qëndrueshme

Blogje informative

Lexoni lajmet më të fundit të industrisë, produkteve dhe kompanive në blogun tonë për t'ju ndihmuar të merrni vendime biznesi.

Partner me ne sot

Përjetoni cilësinë dhe shërbimin e pamposhtur të GlobalQT. Na kontaktoni tani për nevojat tuaja për tuba dhe ngrohës kuarci.

sqAlbanian
滚动至顶部

Request a consultation

Ne do t'ju kontaktojmë brenda 1 dite pune, ju lutemi kushtojini vëmendje emailit me prapashtesë "@globalquartztube.com"